VIDEOLAJM/ Kim takon pensionistin në Roskovec, mesazhi i ambasadores së SHBA-ve: Kujdesuni për vendin tuaj, është më i bukuri

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim ka vizituar Roskovecin për të parë ndikimin pozitiv që po bën projekti “STAR3” për të forcuar qeverisjen vendore dhe angazhimin qytetar. Ajo është takuar me banorë, ku spikat një i moshuar i cili duket si i lë një amanet Kim.

“Faleminderit për ndihmat që i jep Shqipërisë. Për Shqipërinë kujdesuni sepse Shqipëria është vendi më i bukur, më i mirë”, është dëshira që pensionisti i shpreh ambasadores amerikane.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Duar akullorja: 05/04/2023 15:32

  E bukur eshte edhe bora, por e dhjesin qente, zonja ambasadore. Nje tufe qensh te babezitur e te terbuar po i perkedhel edhe ambasada amerikane

  Përgjigju
 • Iku dhe kjo: 30/03/2023 14:42

  Iku dhe kjo pordhi nga mendja ju thot pensionistave kujdesuni per vendin tuaj,kjo ju duhet then te rinjve qe po ikin dhe po zbrazin qytetet ne cdo cep te Shqiperise.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Basha mesazh për Berishën: Demokratët u ndanë se u ngrit flamur i rremë për interesa personale dhe pati aleancë me të keqen! Duam pastrim nga të korruptuarit

Basha mesazh për Berishën: Demokratët u ndanë se u ngrit flamur i rremë për interesa personale dhe pati aleancë me të keqen! Duam pastrim nga të korruptuarit