VIDEOLAJM/ Momenti emocionues, Bajrami e Muçi firmosin autografe për tifozët! Report Tv sjell atmosferën nga qendra stërvitore e kombëtares

Report Tv sjell atmosferën nga qendra stërvitore e kombëtares në Kamen të Gjermanisë. Tifozë të shumtë ndodhen jashtë qendrës stërvitore me shpresën për të takuar lojtarët e kombëtares.

Disave fati u buzëqeshi dhe patën takime me Nedim Bajramin, autorin e golit më të shpejtë në historinë e europianit. Bajrami u dhuroi përqafime e autografe, ndërsa Report Tv transmetoi ekskluzivisht këto pamje.  

Po ashtu, edhe momentin e takimit të Ernest Muçit dhe Klaus Gjasulës me tifozët dhe nënshkrimin e autografeve.

1718619060_nedimbajrami.jpg


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Bëri golin pas 23 sekondash në Europian, Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë shpresoj të shënoj akoma më shpejt! Gjasula e Muçi: Ndeshje e vështirë, japim maksimumin (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Në orët e pasdites pritet shtim i vranësirave... si parashikohet moti për sot

Në orët e pasdites pritet shtim i vranësirave... si parashikohet moti për sot