VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence

FIER- Zjarrfikësit e Fierit kanë marrë mbrëmjen e sotme një njoftim nga një qytetar për një derë të bllokuar të një apartamenti në katin e 7. Fillimisht u njoftua se në apartament ndodhej një fëmijë dhe kjo ‘alarmoi’ zjarrfikësit të cilët shkuan menjëherë në vendngjarje për ndërhyrje.

Report Tv sjell edhe pamjet, ndërsa është dashur ndërhyrja me shkallë emergjence që një prej zjarrfikëse të hynte në banesë për ballkonit.

Por, fëmija nuk ishte në banesë, ndërsa gjatë ndërhyrjes nuk pati probleme.

SI.E./S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol