VIDEOLAJM/ 'Oh Zot ajo ishte afër...', po fliste live për Report Tv gazetarit palestinez i shpërthen raketa pak metra më tutje

 

Në Rripin e Gazës situata është e frikshme. Prej më shumë se 10 ditësh bombardimet janë bërë përditshmëria e banorëve atje.

Se sa e vërtetë është kjo duket edhe në këtë video. Teksa po fliste në një rrëfim ekskluziv për Report Tv gazetarit palestinez Mohammed Rafik, i shpërthen një bombë vetëm disa metra me tutje.

"Bombardimet janë.....Oh Zot ajo ishte afër!”, dëgjohet të thotë ai, teksa kjo nuk e ndal rrëfimin e tij për situatën e luftës nën rrebeshin e raketave, sikur të kishte ndodhur një incident i vogël.

1621342110_refik.jpg


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Lufta me Izraelin, gazetari nga Rripi i Gazës për Report Tv: Të qenit palestinez është arsye e mjaftueshme për të na vrarë! Palët s'janë të barabarta


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

3 të vrarë dhe 7 të plagosur në Kherson

3 të vrarë dhe 7 të plagosur në Kherson