VIDEOLAJM/ Orteku i dëborës nxjerr nga rruga makinën në Vermosh-Malësi e Madhe, nuk ka viktima

Moti i keq për pak ka shkaktuar një tragjedi në aksin rrugor Vermosh-malësi e Madhe. Orteku i dëborës ka goditur një makinë në lëvizje dhe e ka nxjerrë nga rruga.

Aksidenti ka ndodhur para një ore. Fatmirësisht nuk ka viktima.


Lajmi kryesor:

Moti i keq sjell përmbytje në disa qytete, del nga shtrati lumi Bistricë! Një pallat 6 katësh rrezikon të shembet në Gjirokastër! Fryhet përroi i Zaranikës


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Nga hero në tradhtar, baskët kërcënojnë sulmuesin që i dha Spanjës trofeun e Euro 2024! E ëma s'largohet dot nga shtëpia

Nga hero në tradhtar, baskët kërcënojnë sulmuesin që i dha Spanjës trofeun e Euro 2024! E ëma s'largohet dot nga shtëpia