VIDEOLAJM/ Policia me qen në banesën që do të grabitej në Prush, efektivët në kërkim të gjurmëve të autorëve të armatosur

 

Policia është në kërkim të autorëve që tentuan të grabitin një banesë në Prush të Tiranës. Ata kanë qenë të armatosur dhe ka pasur shkëmbim zjarri mes tyre dhe policisë.

Report Tv sjell pamje ndërsa policia ka dërguar qen në banesën që do grabitej në kërkim të gjurmëve të autorëve të armatosur.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ ‘Jemi policë’, 3 autorë të armatosur tentojnë të grabisin një banesë në Prush! Shkëmbim zjarri me efektivët! Largohen drejt Liqenit të Thatë me ‘Audi’ me targa të vjedhura


SI.E./E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Transportonin emigrantë të paligjshëm kundrejt parave, dy të arrestuar në Gjirokastër

Transportonin emigrantë të paligjshëm kundrejt parave, dy të arrestuar në Gjirokastër