VIDEOLAJM/ Rama poston pamje nga Spitali i Fierit, ironizon kritikët: Ja edhe hyrja e 'stallës'

 

Kryeministri Rama ka postuar pak minuta më parë pamje nga hyrja e spitalit të ri rajonal të Fierit që po ndërtohet.

"Ja edhe hyrja e "stallës" që u verboi sytë e shthuri gojën komentatorëve të zjarrtë demokratikas këtu... Mos u mërzisni miq, Shqipëria nuk ndalet dhe kjo shumicë popullore që punon pa pushim, nuk ndalet; më e mira do bëhet edhe për ju demokratikësit, për familjet tuaja, për vendbanimin tuaj Dhe do ta bëjmë ne, me punë e me durim, jo me gjumë e me llafe nëpër gjumë", shkruan Rama.

 

 


Lajmi kryesor:

Spitali i ri i Fierit/ Rama: Hap dyert për pak ditë, kanë aplikuar për tu punësuar deri 424 bluza të bardha e të tjerë! Ironizon kritikët me një video: Ja hyrja e 'stallës'


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!