VIDEOLAJM/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit: Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal, presim më shumë turistë

VIDEOLAJM/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit: Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal, presim më shumë turistë

Shtrirja e shtresave të rërës në Durrës

Kreu i qeverisë ka publikuar pamje nga plazhi i Durrësit ku po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal.

Rama shkruan se janë në pritje të një sezoni të ri veror me më shumë turistë se asnjë vit tjetër.

Ndërkohë shprehet se paralelisht po punohet me projektin e Rilindjes Urbane të Durrësit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ana: 30/05/2023 14:40

  Durresi po behet cdo dite e me i bukur fale puneve tuaja,vazhdoni me keto projekte

  Përgjigju
 • Tea: 30/05/2023 14:38

  Me punet qe ju po beni Shqiperia po merr zhvillim ne cdo qytet

  Përgjigju
 • Kleo: 30/05/2023 12:59

  Sa te bukur e keni bere Durresin

  Përgjigju
 • Olsi: 30/05/2023 12:57

  Super zhvillim po merr Durresi me ju

  Përgjigju
 • Eno: 30/05/2023 10:23

  Durrsi po mer nje zhvillim dita dites e kjo fale jush

  Përgjigju
 • Leo: 30/05/2023 10:17

  Bravo bashkis se durresit gjithmon ka bere pune fantastike dhe e tregon me se miri sa te afte jan pergezime

  Përgjigju
 • Aleks: 30/05/2023 10:16

  Bashkia durresit gjithmon ka bere nje pune fantastike ne sezonin veror eshte per tu duartrokitur ????????

  Përgjigju
 • Ani: 30/05/2023 09:59

  Te gjithe gati per sezonin veror

  Përgjigju
 • Ina: 30/05/2023 09:54

  Fale investimeve qe po behen ky qytet preferohet nga shume turiste per te kaluar pushimet verore

  Përgjigju
 • Era: 30/05/2023 09:53

  Nje qytet qe eshte gati te prese turiste nga e gjithe bota

  Përgjigju
 • Yp Xhixhi: 30/05/2023 09:19

  Mos reklamo kësisoj gjonash se le nom or tej. T'a shofin të hujt kët gjo nuk ka me ardh njeri

  Përgjigju
 • Arbëri: 30/05/2023 09:08

  Ti nuk je për gjë tjejer përveq një sanitari

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Beogradi tha se Kosova nuk i lejoi të marrin pjesë në operacionin në Veri, EULEX-i përgënjeshtron Serbinë: Nuk jemi ndaluar

Beogradi tha se Kosova nuk i lejoi të marrin pjesë në operacionin në Veri, EULEX-i përgënjeshtron Serbinë: Nuk jemi ndaluar