Videolajm/ Shqipëria ‘ngrin’ nga i ftohti, në Vlorë plazh familjarisht

Në një kohë që temperaturat kanë rënë ndjeshëm dhe të gjithë qytetarët kanë shkuar drejt ambienteve të ngrohta, kjo familje vlonjate zgjedh një mënyrë ndryshe për të kaluar fundjavën.

E gjithë familja, përfshirë edhe fëmijët pas shëtitjes në dëborën e Llogorasë, kanë zgjedhur të provojnë edhe ujin e detit.

Dimri dhe deti për vlonjatët është një lidhje e ngushtë që e shikojmë shpesh, por fakti që tashmë edhe fëmijët po guxojnë të mposhtin temperaturat e ulëta e të lahen në këto ditë të ftohta shihet për herë të parë.

Epo kjo dihet, Vlora është e detit, e vlonjatët dinë ta shijojnë detin në çdo kohë. Në video është familja e sportistit të taekwondosë Përparim Kamberi.

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Ukraina thirrje NATO-s: Merrni masa parandaluese ndaj Moskës