VIDEOLAJM/ S’kanë fund çudirat! Banorja e ‘BBVK’ lan flokët në lavamanin e kuzhinës! Habitet Stresi

VIDEOLAJM/ S’kanë fund çudirat! Banorja e ‘BBVK’ lan flokët në lavamanin e kuzhinës! Habitet Stresi

Banorja duke larë flokët në lavaman

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes së djeshme ka bërë një veprim paksa të çuditshëm. Ajo ka larë flokët e saj në kuzhinën e shtëpisë së Big Brother, por ndërkohë arsyeja është ende e paqartë, pasi nuk qe një sfidë nga vëllai i madh por “rutinë” e kësaj të fundit.

Banorët që gjendeshin në kuzhinë, veçanërisht Stresi, e kanë parë çuditshëm Mbresën, teksa ajo lante flokët e veta në lavamanin e kuzhinës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Meta pas SPAK-ut: Pantallonat nuk m'i heqin dot! Vetë mund t'i heqin se janë modern, janë për prindin 1 dhe prindin 2

Meta pas SPAK-ut: Pantallonat nuk m'i heqin dot! Vetë mund t'i heqin se janë modern, janë për prindin 1 dhe prindin 2