VIDEOLAJM/ Tifozja e Anglisë zbulon gjoksin në Doha! Rrezikon të arrestohet

VIDEOLAJM/ Tifozja e Anglisë zbulon gjoksin në Doha! Rrezikon të arrestohet

Tifozja angleze

KATAR - Teksa Anglia po përgatitet për përballjen e saj në Kupën e Botës, një tifoze angleze rrezikon të arrestohet pasi ekspozoi gjoksin e saj në publik.

 Ajo ndodhet në Doha, ku ka rregulla të rrepta për veshjen duke nisur nga mbulimi i shpatullave, dekoltesë dhe këmbëve. Sa i përket bikinit, mund t’i veshin vetëm në plazhe dhe pishina ndërsa larja topless është ilegale.

Pavarësisht këtyre rregullave, tifozja e kalon me të qeshur të gjithë situatën ndërsa shoqërohet nga miqtë për të parë ndeshjen e Anglisë kundër Iranit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje