Vihet nën kontroll zjarri në fshatit Trevllazër në Vlorë (VIDEO)

Është vënë nën kontroll zjarri në fshatit Trevllazër të Vlorës. Rreth mesnatës flakët u shuan, ndërkohë që nga zjarri u dogjën shkurre dhe disa ullishte. Tashmë probleme për forcat zjarrfikëse mbesin tentativat për të djegur plehrat e qytetit.

Zjarri dyshohet se ishte i qëllimshëm, ndërkohë që policia është vënë në kërkim të autorëve.  Bimësia e dendur dhe era fvorizuan përhapjen e flakëve.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rruga është tashmë e hapur, rinisin hetimet për Fatmir Mediun! Gjykata e Lartë çon në SPAK dosjen e Gërdecit