Viktor Orban dhe Aleksandër Vuçiç takohen në Beograd, pas 3 orësh bisedime luajnë bilardo

Viktor Orban dhe Aleksandër Vuçiç takohen në Beograd, pas 3 orësh bisedime luajnë bilardo

Viktor Orban dhe Aleksandër Vuçiç

Fotot e radhës që po bëjnë xhiron e mediave lidhen me kryeministrin hungarez, Viktor Orban dhe presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në Beograd. Sipas mediave serbe ata kanë bërë një takim dhe bisedë kokë më kokë dhe në fund kanë luajtur një lojë bilardoje.

Takimi ka zgjatur për tre orë, por detajet mbi temat e diskutuara kanë qenë të pakta. Ishte Vuçiç që ka postuar disa foto të lojës në profilin e tij në Instagram, por nuk ka bërë të ditur se cili ishte fituesi ndeshjes.

“Pas tre orë e gjysmë bisedime për çështjet strategjike dhe marrëdhëniet dypalëshe mes Hungarisë dhe Serbisë bëra një ndeshje miqësore bilardoje me kryeministrin Orban”, shkroi Vuçiç në rrjetin social.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Avokati zbulon bisedën e Tahirit në qeli me një kriminel: Më vjen shumë turp që po dal unë dhe ti je në burg! Ja ironia e gazetares

Avokati zbulon bisedën e Tahirit në qeli me një kriminel: Më vjen shumë turp që po dal unë dhe ti je në burg! Ja ironia e gazetares