Vipat që spikatën me veshjet në eventin e 'Critics Choice Awards' (FOTO)

Zendaya, Billy Porter dhe Jennifer Lopez

Pas çmimeve të “Golden Globe” të javës së kaluar ,”Critics Choice Awards” që u mbajt mbrëmjen e djeshme, ishte eventi tjetër më i rëndësishëm në ndarjen e çmimeve.

Eventi u zhvillua në Santa Monica të Kalifornisë në SHBA.

Shoqata e Transmetuesve të Filmit dhe Shoqata e Gazetarëve të Televizionit Broadcast shpërndanë çmime për të nderuar arritjet në filma dhe TV nga viti 2019. 

"Once Upon a Time in Hollywood" të Quentin Tarantino kapi çmimin fotografia më e mirë e natës ’, së bashku me akordimet për Skenarin më të Mirë Origjinal dhe Aktorin Mbështetës më të Mirë për Brad Pitt. 

Çmime të tjera shkuan te Laura Dern për rolin e saj mbështetës në “Marriage Story” dhe Joaquin Phoenix e Renée Zellweger si Aktori më i mirë dhe Aktorja më e mirë për rolet e tyre përkatëse në “Joker” dhe “Judy”. 

Por përveç çmimeve ajo çfarë ra në sy ishin dhe yjet që shkëlqyen me veshjet e tyre në tapetin e kuq.

U komentua këngëtarja Jennifer Lopez, e cila shkëlqeu me fustanin ngjyrë bezhë duke treguar format e saj perfekte trupore.

Në fotot e mëposhtme do të mësoni veshjet më të spikatura të mbrëmjes së çmimeve në SHBA.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Për ata që duan të më shohin me kaçurrela'/ Kristaq Papa publikon foto kur ishte i ri: Po ua plotësoj dëshirën