Vipat zbulojnë pjesët intime, por
Kate Hudson e mbulon 'zogun' 

Vipat zbulojnë pjesët intime, por<br />Kate Hudson e mbulon 'zogun' 
Kate Hudson është fotografuar në një park duke bërë disa ushtrime.

Rrobat e saj sportive i nxirrnin në pah të gjitha format e për këtë 36- vjeçarja e ka mbuluar pjesën e përparme me duar. 

Ajo është një nga aktoret më të njohura në Hollivud dhe ka markën e saj të veshjeve sportive.

Ndaj nuk ka më mirë se të reklamosh veshjet e tua.

Redaksia online
(f.m/shqiptarja.com)

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë

Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë