Vipat zbulojnë pjesët intime, por
Kate Hudson e mbulon 'zogun' 

Vipat zbulojnë pjesët intime, por<br />Kate Hudson e mbulon 'zogun' 
Kate Hudson është fotografuar në një park duke bërë disa ushtrime.

Rrobat e saj sportive i nxirrnin në pah të gjitha format e për këtë 36- vjeçarja e ka mbuluar pjesën e përparme me duar. 

Ajo është një nga aktoret më të njohura në Hollivud dhe ka markën e saj të veshjeve sportive.

Ndaj nuk ka më mirë se të reklamosh veshjet e tua.

Redaksia online
(f.m/shqiptarja.com)

3/4
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Konviktet, 'shpëtimi' i studentëve për të përballuar jetesën në Tiranë, e reja nga Kukësi: Në dy javë harxhoj 3 mijë lekë të reja, ushqimet mi jep familja

Konviktet, 'shpëtimi' i studentëve për të përballuar jetesën në Tiranë, e reja nga Kukësi: Në dy javë harxhoj 3 mijë lekë të reja, ushqimet mi jep familja