Vlorë, arrestohet 57 vjecari
kanosi në seancë dy gjyqtarë

Vlorë, arrestohet 57 vjecari<br />kanosi në seancë dy gjyqtarë
VLORE-Kanos gjyqtarët në sallën e gjyqit, vihet në pranga një 57 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, në Gjykatën e Apelit të këtij qyteti. Ndërsa zhvillohej séance gjyqësore 57 vjecari, Jeton Demiraj ka kanosur dy anëtarët e trupit gjykues me inicialet V.H dhe E.B.
Menjëherë kanë ndërhyrë efektivët e komisariatit të policisë së Vlorës, duke bërë arrestimin e shettasit Jeton Dëmiraj.
(jd/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet