Vlorë/ Makina përplas 83-vjeçarin, i moshuari dërgohet drejt traumës në Tiranë

Vlorë/ Makina përplas 83-vjeçarin, i moshuari dërgohet drejt traumës në Tiranë

Një aksident ka ndodhur sot në Vlorë, në aksin rrugor që lidh Peshkëpinë me Selenicën.

Një 46-vjeçar, duke drejtuar një Toyota ka përplasur një 83 vjeçar, i cili është dërguar drejt spitalit të traumës në Tiranë

Njoftimi i policisë:

“Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në aksin rrugor Peshkëpi-Selenicë, në afërsi të fshatit Lubonjë, shtetasi A. N., 46 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar shtetasin I. Xh, 83 vjeç (këmbësor) i cili do të transportohet në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore të specializuar.

Drejtuesi i automjetit, u shoqërua në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin”, njofton policia.

 

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Angli/ Shqiptari nxirret nga psikiatria dhe dëbohet me avion charter drejt Tiranës

Angli/ Shqiptari nxirret nga psikiatria dhe dëbohet me avion charter drejt Tiranës