Vlorë/ Makina përplaset me trafikndarësen, lëndohet fëmija (VIDEO)

VLORË- Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorë, ku një makinë ka humbur kontrollin e është përplasur me trafik ndaresen.

Për pasojë, mësohet se ka mbetur i lënduar një fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Levan- Vlorë, pranë fshatit Bishan.

Fëmijës i është dhënë ndihma e parë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Foto nga vendi i ngjarjes

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Peshku teorikisht i shëndetshëm, po praktikisht? Studiuesit: “Ja ujërat më të ndotura në Shqipëri dhe cilat janë pasojat për ata që konsumojnë peshk të kontaminuar”

Peshku teorikisht i shëndetshëm, po praktikisht? Studiuesit: “Ja ujërat më të ndotura në Shqipëri dhe cilat janë pasojat për ata që konsumojnë peshk të kontaminuar”