Vlorë/ Parakaloi me shpejtësi autobusin, mjeti humb kontrollin dhe përplaset me qepenin e biznesit! Lëndohet shoferi

Një tjetër aksident, i dyti brenda 24 orëve pas atij të ndodhur të mërkurën në pasdite në Bypassin e Vlorës, ka ndodhur mëngjesin e sotëm (13 qershor).

Një mjet tip Golf, ka dal nga rruga dhe është përplasur me qepenin e një qendër kursesh, në rrugën "Ali Demi" në Vlorë.

Drejtuesi ka tentuar të parakaloi me shpejtësi një autobus me punonjës fasonerie por si rrjedhojë e shpejtësisë ka humbur kontrollin.

Si pasojë e këtij aksidenti drejtuesi i mjetit është lënduar duke marrë plagë në kokë, teksa është transportuar me urgjencë në spital fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Mjeti mund të kishte përfunduar në brendësi të godinës e cila funksiononte si qendër mësimi gjuhe të huaj teksa kanë qenë qepenat e dyqanit që e kanë mbajtur.

Qendra e kurseve në ato momente fatmirësisht ishte mbyllur.

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet presidenciale në SHBA, ish-ambasadori Nesho: Shancet janë që Trump mund të fitoj! Harris nuk ka eksperiencë dhe s’ka qenë aktive

Zgjedhjet presidenciale në SHBA, ish-ambasadori Nesho: Shancet janë që Trump mund të fitoj! Harris nuk ka eksperiencë dhe s’ka qenë aktive