Vlorë/ Zetori zë poshtë 50-vjeçarin gjatë punimit të tokës, merr plagë të shumta në trup

Foto ilustruese

VLORË- Zetori përmbyset dhe zë poshtë 50-vjeçarin gjatë punimit të tokës bujqësore në fshatin Babicë e Vogël.

Sipas korespodentit të Report TV, personi është dërguar me automabulancë drejt spitalit të Vlorës për t'i dhënë ndihma e duhur mjekësore.

Personi me inicialet A.Gj. është në gjendje të rëndë në spital, pasi ka marrë plagë të shumta në trup.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento