Vodhi 4 banesa në Kavajë, para, bizhuteri dhe orendi shtëpiake, arrestohet 29 vjeçari

Foto ilustruese

KAVAJË- Një 29-vjeçar është arrestuar, pasi kryente vjedhje banesash. Personi B.A. është banues në Luz dhe vjedhjet kanë ndodhur gjatë muajve të fundit. Dyshohet se i riu vodhi katër banesa ku ka gjetur para, bizhuteri dhe orendi të ndryshme shtëpiake.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes. Sipas policisë materialet do t'i referohen Prokurorisë për veprime të mëtejshme për veprën penale “Vjedhja".

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
Komento