Vodhi në mes të natës kamionin në Tiranë, autori nga Durrësi përpara Gjykatës: E bëra për shkaqe ekonomike, jam penduar

TIRANË- Afrim Agasi ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi mbrëmjen e disa ditëve më parë vodhi një kamion në Tiranë. Ai pranoi vjedhjen dhe ka deklaruar se e bëri për shkaqe ekonomike. Agasi ka qenë i arrestuar më herët për trafik droge ndërsa Gjykata penale e ka lënë në qeli 51-vjeçarin.

Report Tv mëson se Agasi ka thënë në Gjykatë se është penduar për krimin e kryer.

Si u vodh makina në Mullet:

51-vjeçari me çantën sportive të shpinës me mbishkrimin Nike mori kamionin dhe e fshehu në afërsi të Ishmit. Të nesërmen, pas vjedhjes ai nuk u paraqit në punë.

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës