Vorë/ Makina përplas motorin e Fast Food-it dhe largohet nga vendngjarja, në gjendje të rëndë motoçiklisti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vorë në afërsi të kryqëzimit të Rinasit. Një makinë ka përplasur një motor fast food-i dhe është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motorit,  K. D., 47 vjeç, është plagosur rëndë dhe është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit si de identifikimit dhe kapjes së autorit, i cili u larguar nga vendi i ngjarjes.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

20 plumba, zbardhen emrat e të plagosurve sot në Elbasan