Voton Hoti, apelon te qytetarët që të dalin në votime

Avdullah Hoti ka votuar në qendrën e votimit të Fakultetit të Filologjisë. Pas hedhjes së votës së tij Hoti ka ftuar qytetarët të shfrytëzojnë këtë të drejtë dhe të vendosin për të ardhmen e tyre.

“Sot është dita e tyre. Falënderoj krejt stafin duke filluar nga KQZ-ja, pres që të kemi një proces të rregullt zgjedhor”, tha Hoti.


Lajmi kryesor:

Votimi u mbyll pa incidente në Kosovë, morën pjesë rreth 46% e qytetarëve! KQZ numëron mbi 450 mijë vota, kryeson bindshëm Albin Kurti (Numërimi live)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja e sekretarit të PD-së, reagon Dash Shehi: Autori ka qenë i shoqëruar nga Drejtori i Policisë Bashkiake të Kavajës