Vranë me thikë 41-vjeçarin, momenti i arrestimit të 2 vëllezërve në Sarandë! Futen në komisariat kokëulur (VIDEO)

 

Dy vëllezërIt Xhanelo dhe Xhoi Tarja janë arrestuar mbrëmë pasi vranë me thikë 41-vjeçarin Klodian Bakia. Në pamje duket se futen kokëulur në komisariat ndërsa shoqërohen nga disa efektivë.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Klodian Bakiajt pas sherrit për parkimin në Sarandë, 3 në pranga! Arrestohen 2 vëllezërit vrasës dhe pronari i hotelit që tentoi të fshihte ngjarjen


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

Aksident me vdekje në aksin Laç-Mamurras, mjeti del nga rruga, ndërron jetë shoferi! Disa të plagosur

Aksident me vdekje në aksin Laç-Mamurras, mjeti del nga rruga, ndërron jetë shoferi! Disa të plagosur