Vrasja e Bledar Dedjas në Itali, merret në pyetje një grua shqiptare! Dyshohet se viktima ishte i shoqëruar në momentin kur u sulmua

Vrasja e Bledar Dedjas në Itali, merret në pyetje një grua shqiptare! Dyshohet se viktima ishte i shoqëruar në momentin kur u sulmua

ITALI- Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Dei Carpini Paderno del Grappa ku të dielën e 21 janarit u gjet i vrarë me thikë 39 vjeçari shqiptar Bledar Dedja.

Mediat italiane shkruajnë se në pistën e hetimeve është përfshirë edhe një grua me të cilën viktima ishte njohur 2 vite më parë nëpërmjet rrjeteve sociale dhe dyshohet se kishte një lidhje jashtëmartesore me të.

30 vjeçarja shqiptare e cila dyshohet se ka pasur marrëdhënie Bledar Dedjan, është marrë në pyetje nga hetuesit dhe ka pranuar se është takuar me të ndjerin që prej 2 vite më parë.

Një ndër pistat që po hetohet është që Dedja të ketë qenë i shoqëruar edhe nga dikush tjetër në momentin që është goditur me thikë pas shpine.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re