Vrasja e efektivit të Shqiponjave/ Vijojnë kontrollet e RENEA-s për kapjen e Azgan Mërnica, grupe të FNSH pozicionohen në Apolloni dhe Pojan

 

Forcat RENEA vijojnë kontrollet në tre pika për kapjen e autorit të vrasjes së efektivit të Shqiponjave Novruz Cenalia.

Kryqëzimi që lidh fshatin Baltëz – Sulaj, në drejtim të Pojanit, Apollonisë janë pikat ku po kryhen kontrolle.

Ndërkohë që edhe grupe të FNSH janë pozicionuar në Apolloni dhe Pojan ende nuk ka rezultat për autorin, Azgan Mërnica.


Lajmi kryesor:

Ceremonia e lamtumirës/ Polici i vrarë në Fier përcillet për në banesën e fundit! Autori vetëdorëzohet


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Komisioni i Posaçëm për Korrupsionin/ Toni Gogu: Nëse opozita abstenon, shans i humbur për të! Në Kuvend do bëhet llogaridhënia

Komisioni i Posaçëm për Korrupsionin/ Toni Gogu: Nëse opozita abstenon, shans i humbur për të! Në Kuvend do bëhet llogaridhënia