POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, ish-banori i 'Big Brother' pranë familjes

Përpos familjarëve në vendin e ngjarjes nuk kanë munguar personazhet e njohur njëherësh miq të tij që kanë qenë pranë të afërmve, një ndër ta është edhe ish-banori i "Big Brother" Erjon Zeqiraj.

Me rreth te kuq Erjon Zeqiraj


Lajmi kryesor:

U akuzua për vrasjen e të atit dhe tregtarit në Durrës, ekzekutohet te dera e shtëpisë menaxheri i VIP-ave (VIDEO)


d.ba.
Komento