Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Kush është i plagosuri tjetër, ish-efektiv policie

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Kush është i plagosuri tjetër, ish-efektiv policie

1619017676_016e72218abe4607901c3af07fc5a881.jpg

Report Tv mëson se një nga personat e plagosur është Pavlo Vuksani, ish-efektiv i Policisë Kriminale. Vuksani është personi që po shihni në këtë foto që sjell Report Tv.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme