Vrasja e Regis Runaj, pamjet nga kërkimi i thikës në lumin Shkumbin (VIDEO)

Pas zbardhjes së vrasjes së Regis Runaj në Elbasan, dhe identifikimit të dy vrasësve me pagesë, policia ka zhvilluar aksion për gjetjen e armës së krimit thikë, të cilën autorët e kanë hedhur në lumin Shkumbin.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Regis Runaj u vra nga vrasës me pagesë, u qëllua 27 herë me thikë! Kapen 2 autorët, të përfshirë dhe në ekzekutimin e 'Rramanit'


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Lulzim Basha rreth 3 orë në takim me krerët e degëve të PD