'Vrapo, mami ka vdekur' fëmijët gjetën të vrarë Klodiana Vefan në mes të rrugës! Detaje nga krimi i rëndë në Itali

'Vrapo, mami ka vdekur' fëmijët gjetën të vrarë Klodiana Vefan në mes të rrugës! Detaje nga krimi i rëndë në Itali

1695984240_finalprojekt.00020711.Still079.jpg

“Vrapo, Hajde, nëna ka vdekur”, këto ishin fjalët e vajzës së vogël të Klodiana Vefës, pasi gjeti nënën e saj të ekzekutuar në rrugë. Vajza e vogël lajmëroi vëllanë e saj 17 vjeç se mamaja e tyre nuk jetonte më.

Nëna e dy fëmijëve u ekzekutua me plumb në kokë mbrëmjen e 28 shtatorit 2023 në mes të rrugës. Policia dyshon se agresori ka qenë ish-bashkëshorti i saj. 

Vrasja u shënua pak metra larg shtëpisë ku banonte prej 20 vitesh me familjen e saj. Tashmë kanë nisur kërkimet për arrestimin e ish bashkëshortit, një murator që rezulton i zhdukur. Kërkimet shtrihen intensivisht në të gjithë zonën. Dyshohet se autori pasi kreu krimin, u largua me një golf gri të hapur duke marrë dhe amën me vete. Në vendngjarje u gjetën 2 plumba.


Lajmi kryesor:

'Vrapo! Mami ka vdekur!' Fëmijët gjetën të vrarë Klodianën në mes të rrugës! Detaje nga vrasja e shqiptares në Itali, në kërkim ish-bashkëshorti! Flet mikja: Ishte i dhunshëm, të gjithë e dinin


S.S/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

Para takimit me Kryeministrin grek, Erdogan ka një mesazh për të: Shoku im Kyriakos, ne nuk të kërcënojmë, nëse nuk na kërcënon

Para takimit me Kryeministrin grek, Erdogan ka një mesazh për të: Shoku im Kyriakos, ne nuk të kërcënojmë, nëse nuk na kërcënon