Vrasja e të riut në Durrës, mbërrin në vendngjarje Drejtori i policisë kriminale

Report Tv mëson se në vendin e ngjarjes, ku mbeti i vrarë i riu Edmir Begu (Ilir Kuçi) ka mbërritur edhe Drejtor i policisë kriminale në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, Tonin Vocaj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ekzekutohet me breshëri plumbash 32-vjeçari me 2 emra në Durrës! U qëllua sa zbriti nga makina e tij, arratiset autori! 3 pistat e hetimit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbështesni vendimin e kryeministrit Rama për të përfshirë në listat e PS-së Luljeta Bozon dhe Najada Çomon?×

Lajmi i fundit

John

Kjo është infermierja shtatzënë që shërben në spitalin Infektiv që prej ditës së parë të pandemisë (Foto)