Vrasja në Fushë-Krujë, 34-vjeçari lëvizte gjithnjë me biçikletë! Familjarët dyshojnë se e kanë vrarë diku tjetër! Dikur i arrestuar për trafik të emigrantëve të paligjshëm

Vrasja në Fushë-Krujë, 34-vjeçari lëvizte gjithnjë me biçikletë! Familjarët dyshojnë se e kanë vrarë diku tjetër! Dikur i arrestuar për trafik të emigrantëve të paligjshëm

1666337110_Screenshot1.jpg

Sipas familjarëve të cilët nuk pranuan të prononcoheshin para kamerës, Indrit Ndoj lëvizte gjithnjë me biçikletë gjë që i bën të mendojnë se ai mund të jetë vrarë diku tjetër dhe është hedhur aty pasi biçikleta nuk është në vendngjarje.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur nga ndonjë konflikt i çastit pasi i riu nuk raportohet të ketë konflikte apo hasmëri. E kaluara e tij lidhet ka zbuluar një arresim për trafik të emigrantëve të paligjshëm në shtator të vitit 2021.


Lajmi kryesor:

Gjendet i vrarë një 34-vjeçar në Fushë-Krujë, kishte plagë me armë zjarri në këmbë! Familja e gjeti në mëngjes në një kanal (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Samiti në Moskë, mediat: Xi Jinping do të telefonojë Zelensky pasi të flasë me Putinin

Samiti në Moskë, mediat: Xi Jinping do të telefonojë Zelensky pasi të flasë me Putinin