Vrasja e të riut në Tiranë/ Ka pasur armë me vete, i ka rënë gjatë ndjekjes rreth 100 metër larg vendit të ngjarjes

Pamje prane vendit te ngjarjes

1607418078_1607418041rasha.jpg

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja me 2 plumba e 25 vjeçarit Klodjan Rasha në Tiranë.

Burime shumë të besueshme më thonë se 25-vjeçari ka pasur me vete armë, armë e cila i ka rënë gjatë ndjekjes, rreth 100 metër larg vendit ku është vrarë.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit