Vrasja makabër në Astir/ Zbardhet identiteti i 2 motrave që u ekzekutuan nga 59-vjeçari

1609410801_ambulanca.jpg

Report Tv ka zbardhur emrat e 2 motrave që u vranë ditën e sotme në zonën e Astirit.  Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani janë viktimat e këtij krimit makabër, rreth 40 vjeç. Autori Përparim Ademi është shpallur në kërkim.Siç Report Tv mëson, Kristina dhe Përparimi kanë bashkëjetuar me njëri-tjetrin, por një konflikt mes tyre ka çuar në një fund tragjik. 


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


B.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)