Vrasja me breshëri kallashnikovi në Vlorë, arrestohet autori! U identifikua nga dëshmitarët (VIDEO)

Arrestohet autori që ka vrarë me breshëri kallashnikovi një person pak më parë në Vlorë. Ai është identifikuar nga dëshmitarët.


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Ekzekutohet 31-vjeçari, u arrestua dhe u lirua 2 herë! Hetimet për larje hesapesh të drogës dhe përplasjen e frikshme me armë të ndodhur në 2018


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)