Vrasja me breshëri kallashnikovi në Vlorë, arrestohet autori! U identifikua nga dëshmitarët (VIDEO)

Arrestohet autori që ka vrarë me breshëri kallashnikovi një person pak më parë në Vlorë. Ai është identifikuar nga dëshmitarët.


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Ekzekutohet 31-vjeçari, u arrestua dhe u lirua 2 herë! Hetimet për larje hesapesh të drogës dhe përplasjen e frikshme me armë të ndodhur në 2018


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo: Mos çoni asnjë votë dëm te PD-LSI! PS është alternativë e sigurt