Vrasja në Durrës/ I riu përdorte 2 emra, u qëllua sapo zbriti nga makina e tij

1611509811_range.JPG

Report Tv ka mësuar të tjera detaje lidhur nga vrasja e të riut në Durrës. Mësohet se Edmir Begu, përdorte edhe emrin Ilir Kuçi. Mësohet se ai është ai qëlluar sapo ka zbritur nga makina e tij.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ekzekutohet me breshëri plumbash 32-vjeçari me 2 emra në Durrës! U qëllua sa zbriti nga makina e tij, arratiset autori! 3 pistat e hetimit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Baba i tre fëmijëve, ndërron jetë nga COVID drejtori i shkollës 9-vjeçare në fshatin Karkanjoz të Beratit