Vrasja në Durrës, Hygerta Meta rikthehet tek vendi ku vrau babanë (VIDEO)

19 vjeçarja Hygerta Meta e cila ka pranuar se ka vrarë të atin Pëllumb Meta është dërguar pranë banesës së saj me policë duket për të ndihmuar grupin hetimor me detaje mbi mënyrën si e ka kryer krimin dhe më varrosjen e trupit të të atit.

Ajo ka thënë se e ka vrarë të atin me armën pistoletë që 50 vjeçari e kishte pa leje por ende arma nuk është gjetur.


Lajmi kryesor:

Tronditëse në Durrës/ Tre fëmijët vrasin dhe groposin të atin, arrestohen! 2 vëllezërit mbrojtën të motrën, donte ta fejonte pa dëshirë! Në hetim gruaja


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?



×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Mona Lisa duke kënduar rap, një kryevepër e Inteligjencës Artficiale

VIDEO/ Mona Lisa duke kënduar rap, një kryevepër e Inteligjencës Artficiale