Vrasja në Fier, policia 'blindon' hyrjen e Vlorës

Vrasja e Shkëlzen Kastrati, 42-vjeç në fshatin Sheq ka bërë që policia të blindojë hyrjen e Vlorës dhe të zhvillojë kontrolle në automjete me qëllim kapjen e autorit.

Policia ka shtuar forcat e saj në akset kryesore të Vlorës, dhe ka shtuar kontrollet e mjeteve në lëvizje.

Shkëlzen Kastrati është qëlluar nga një person nga një makinë tip 'Range Rover', e cila është gjetur më pas e djegur.  


Lajmi kryesor:

Fier/ Ekzekutohet me automatik me silenciator brenda makinës 42-vjeçari, dyshohet për hakmarrje! Vëllait të tij iu bë atentat në 2016-n! Gjendet i djegur 'Range Rover-i' i vrasësit


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritetet shtetërore situata e zjarreve në vend?



×

Lajmi i fundit

John

Vlora në flakë prej ditësh, prefekti Mamaj: Pas ndërhyrjes ajrore, zjarret u vunë në kontroll! Vatrat në Tragjas dhe Kuç të rrezikshme, vështirë të trajtohen prej terrenit