Vrasja në Vlorë/ 27 vjeçari sapo kishte lënë të fejuarën te prindërit! Mbi 10 gëzhoja janë gjetur pranë makinës

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i ndodhur mbrëmjen e sotme ku është vrarë Benjamin Bezhanaj.

27 vjeçari mësohet se sapo kishte lënë te fejurën te prindërit dhe po shkonte te të afërmit e tij.

Mbi 10 gëzhoja janë gjetur pranë makinës së tij.


Lajmi kryesor:

Atentat në Vlorë/ Ekzekutohet në makinën e tij 27 vjeçari i dënuar në Itali, sapo kishte lënë të fejuarën te prindërit! Mbi 10 gëzhoja në vendngjarje, autorët në kërkim


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?×

Lajmi i fundit

John

Kukësi 'përmbys' Ballshin, merr fitoren e dytë radhazi! S'ka fitues në përballjen e mbijetesës