Vrau 33-vjeçarin në Durrës për zënien e rrugës, ja kush është autori i vrasjes Arbër Kote

Arbër Kote, autori i vrasjes së 33-vjeçarit në Durrës

Arbër Kote

Ky është Arbër Kote, autori i vrasjes së 33-vjeçarit Idajet Dulla në Durrës.

Një sherr i çastit për zënien e rrugës nga ana e Arbër Kote me mjetin e tij ka bërë që ky të nxjerrë një thikë dhe të qëllojë në zemër Idajet Dullën, 33 vjeç, i cili humbi jetën në spital, duke mos i mbijetuar dot plagëve.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Vrau me thikë 33-vjeçarin për zënien e rrugës! Arrestohet autori: U vetëmbrojta se më fyeu e qëlloi me grushte, jam penduar


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Covid-19, a e përballojmë dot një mbyllje të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Milani fiton me lehtësi edhe në Europë, ngec Roma