Vrau kolegun në komisariat/ Zbadhet dëshmia e policit: Çaush Saliasi nuk punonte, pinte dhe më shante! Autori kurohej me ilaçe për depresionin

 

Report Tv ka zbardhur dëshminë e autorit, Ludjan Zaimi i cili vrau kolegun e tij, Çaush Saliasi. Mësohet se Ludjan Zaimi ka deklaruar se kolegun e tallte.

"Ai s'punonte, ai pinte, ai më shante", mësohet të ketë thënë autori.

Nga hetimet paraprake se autori rezulton se kurohej me ilaçe degresive.


Lajmi kryesor:

‘Ulni kokat’, thirrja e policit 25 vjeçar për kolegët brenda komisariatit para se të qëllonte efektivin! Autori: E vrava se shante nga nëna e më thoshte qorr, pinte alkool para pune


B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

'Vendoret 2023', Balla: Gati të shkojmë në zgjedhje në çdo datë që do dekretohet! Begaj ktheu presidencën në normalitet

'Vendoret 2023', Balla: Gati të shkojmë në zgjedhje në çdo datë që do dekretohet! Begaj ktheu presidencën në normalitet