Vrau shokun, 28-vjeçari rikthehet sërish në vendin e ngjarjes

Marjus Dema, 28-vjeçari që vrau me armë zjarri shokun e tij Mehmet Qema, është kthyer sërish në vendin e ngjarjes tek rruga '5 Maj' në Tiranë ku ndodhi krimi. Ai është dërguar sërish atu pasi  nuk është gjetur ende arma e krimit.


Lajmi kryesor:

Tiranë, vret shokun me plumb në gjoks teksa pinin në lokalin që prodhonte Bitcoin! Vetëdorëzohet 28-vjeçari: E bëra pa dashje, armën e solli vetë (PAMJET para tragjedisë)


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Me 6 kg kanabis dhe pushkën me vete në taksi, arrestohet 25-vjeçari në Durrës