Vrau të riun pas sherrit për borxhin, 39-vjeçari 'hajdut serial', vidhte sende nëpër banesa në qytete të ndryshme dhe më pas i shiste në dyqane

Vrau të riun pas sherrit për borxhin, 39-vjeçari 'hajdut serial', vidhte sende nëpër banesa në qytete të ndryshme dhe më pas i shiste në dyqane

Bledar Selmanaj në gjykatë, në vitin 2012

Bledar Selmanaj, 39-vjeçari i arrestuar sot si autorë i vrasjes së Xhuliano Bullarit, ngjarje e ndodhur 4 ditë më parë në Babicë të Vlorës, rezulton emër i njohur për policinë. Ai është dënuar në vitin 2012 për një sërë vjedhjesh, që i kryente në qytete të ndryshme të vendit, Tiranë, Vlorë e Fier. Sendet e vjedhura, 39-vjeçari i shiste më pas nëpër dyqane.


Lajmi kryesor:

E qëlloi me plumb në kokë pas sherrit për borxhin e drogës, arrestohet në 'Bllok' autori i vrasjes së 25-vjeçarit Xhuliano Bullari në Vlorë! Armën e groposi në oborrin e shtëpisë


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Nuk sanksionon Rusinë, Serbia ‘lëmoshë’ për Ukrainën dërgon ndihmë për riparimin e sistemit elektrik: Do të jetë më ngrohtë falë nesh

Nuk sanksionon Rusinë, Serbia ‘lëmoshë’ për Ukrainën dërgon ndihmë për riparimin e sistemit elektrik: Do të jetë më ngrohtë falë nesh