Vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, autori është biznesmen i njohur! Pronar i disave dyqaneve, por ka pasur probleme financiare

Vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, autori është biznesmen i njohur! Pronar i disave dyqaneve, por ka pasur probleme financiare

1661877916_Sequence03.01094507.Still056.jpg

Arsen Muskurti, autori i vrasjes së vëllait dhe kunatës në qendër të Tiranës është biznesmen i njohur në Tiranë që ka në pronësi disa dyqane me emrin ‘Natyral Vita’. Ndonëse bënte reklamë të madhe në rrjete sociale për biznsesin e tij, burime për Report Tv bëjnë me dije se ka pasur shumë probleme financiare.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare