Vrau vëllanë dhe kunatën për bindje fetare, arrestohet pas disa orësh biznesmeni

Vrau vëllanë dhe kunatën për bindje fetare, arrestohet pas disa orësh biznesmeni

Vrau vëllanë dhe kunatën për bindje fetare, arrestohet pas disa orësh biznesmeni


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare