Xhami i parë shoshë nga plumbat! Ekspertët mbledhin provat në Durrës

Report Tv sjell pamjet e momenteve kur ekspertët e kriminalistikës në Durrës mbledhin provat në vendin e ngjarjes, gëzhojat dhe provat e tjera. Dy vëllezërit u zunë në pritë te zona e Nishtullës. Autorët i kanë qëlluar në pjesën e përparme sikur duket nga pamjet e siguruara nga Report Tv duke i lënë të vdekur në vend.
1588005987_ESPERT.jpg


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës