Xhelozi që vret, gruaja nga Brazili qëllon për vdekje 26-vjecaren sepse ishte ulur pranë burrit të saj (VIDEO)

Brazil- Videoja nga momenti i tmerrshëm ku gruaja xheloze nga Brazili qëlloi për vdekje 26-vjeçaren sepse ishte ulur pranë burrit të saj, po bën “xhiron” e botës.

Sipas mediave të huaja, në video dallohet një tryezë prej 7 personash, në të cilën është ulur edhe burri i 31-vjeçare, Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, pranë viktimës Djaiane Batista Barro.

Ata duken mjaft të qetë deri në momentin kur autorja e krimit vjen dhe qëllon në kokë për vdekje 26-vjeçaren.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

I vetëm kundër të gjithëve!

I vetëm kundër të gjithëve!